MENU

S’i harron rrënjët

Bebe Rexha argëtohet me muzikë shqiptare

17.09.2018 - 20:12

Pak ditë më parë, mori vëmendjen e mediave shqiptare pasi publikoi një video e veshur si një e moshuar ndërsa fliste shqip në dialekt, ndërsa tashmë Bebe Rexha argëtohet me muzikë shqiptare.

Ajo ka publikuar në “InstaStory” një video të vëllait të saj, Florentit, dhe kushëririt të saj, ku shfaqen duke kërcyer nën tingujt e këngës shqipe pranë pishinës.

Bebe Rexha

Gepostet von N’Rm I am Montag, 17. September 2018

Bebe Rexha mbajti koncert në Tiranë në tetor të vitit 2016, ndërsa hera e fundit kur ishte në Shqipëri, ishte vera e vitit 2017, ku së bashku me familjen erdhi për pushime.

Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…