MENU
klinika

Reagon Taulant Balla

Denoncimi i oficerit/ Balla: Shpifje, me Bashën shihemi në gjyq

26.09.2018 - 21:18

Pas publikimit të denoncimit të plotë të ish-oficerit nga kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka reaguar deputeti socialist Taulant Balla.

Duke e cilësuar një një shpifje të madhe, Balla thotë se nuk ka shkelur as në Krujë gjatë këtij viti dhe jo më në komisariat.

Une e provoj lehtesisht ku kam qene ate dite qe maskarai i paguar apo i paturp apo te dyja bashke, ka bere kete leter per te perfituar azilin politik“-thotë Balla teksa paralajmëon se këtë do ta provojë në gjyqin e rradhës që do të ketë me Lulzim Bashën për këtë çështje.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN