MENU
klinika

Një vit nga dasma

Fotot e papublikuara, Xhensila kujton përvjetorin e martesës

02.09.2018 - 17:06

Në 1 shtatorin e një viti më parë, ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë, ndërsa ceremonia e dasmës ishte nja nga më të porfolurat në atë edhe më gjatë.

E kemi fjalën për dasmën e Xhensila Myrtezajt dhe aktorit Bes Kallaku.

kolana e librave

Përvjetorin e martesës së tyre këngëtarja e ka kujtuar me foto të papublikuara më parë.

Vetëm dy muaj më parë, çifti aq i dashur për publikun shqiptar, u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.