MENU
klinika

Incidenti

Jennifer Lopez rrëzohet në skenë, por… – VIDEO

24.09.2018 - 11:15

Në festivalin e iHeartRadio që u mbajt në Las Vegas, përveç Dua Lipës, ishin të pranishme edhe yje të muzikës ku mes tyre edhe Jennifer Lopez.

Por për divën e muzikës botërore jo gjithçka shkoi si duhet, pasi i ndodhi një incident teksa po performonte në skenë. Këngëtarja ndërsa po performonte këngën e saj të dytë ‘Dance Again’ shkoi të takonte fansat. Dhe në një sekond i JLo humbi ekuilibrin e rrëshqiti në skenë.

Por për të treguar se ajo është mjaft sportive, arriti të ngrihet menjëherë pas incidentiit, duke e kaluar me lehtësi situatën dhe vazhdoi performancën sikur asgjë nuk kishte ndodhur.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN