MENU
klinika

"Divina"

Jo vetëm notare, por dhe modele “hyjnore”

23.09.2018 - 16:56

Federica Pellegrini ka shkëlqyer në Javën e Modës në Milano, duke treguar se nuk është vetëm një notare fantastike.

30-vjeçarja është ndoshta notarja më e mirë e të gjitha kohërave, por ajo është angazhuar shpesh edhe në botën e modës.

Notarja këtë fundjavë ishte protagonise në Javën e Modës në Milano, pasi sfiloi për stilisten Rafaela D’Anxhelo me një kostum të personalizuar ku lexohej fjala ‘Divina’, pseudonimi me të cilin Pelegrini njihet në pishinat e garave të notit.

Nuk është hera e parë që Pelegrini sfilon për Rafaela D’Anxhelo. Në fakt 30-vjeçarja është një e ftuar e përvitshme në sfilatat kësaj stilisteje.