MENU
klinika

Detajet

Zgjedhjet/ PD ndez ‘motorët’, gati emrat që do udhëheqin nëpër struktura

26.09.2018 - 19:12

Në një kohë që pak muaj na ndajnë nga zgjedhjet vendore, Partia Demokratike ka “ndezur motorët”.

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me deputetët dhe drejtuesit e strukturave të partisë ku në fokus ka qenë zgjedhjet.

Ja  emrat që do kryesojë grupet e partisë në rrethe.

Edi Paloka kryeson grupin e punes ne Kukës

kolana e librave

Flamur Noka, drejtues i grupit te punës ne Shkodër

Arben Ibro, grupin e punës ne Lezhë

Fatbardh Kadilli, grupin e punes ne Vlorë

Edmond Spaho, gruoin e punes ne Elbasan

Oerd Bylykbashi, grupin e punes ne Durrës