MENU
klinika

Shndërrimi total

E njihni? Shqiptare me famë botërore…

27.10.2018 - 22:07

Përgatitjet për festën e Halloween kanë filluar dhe shumë personazhe të njohura kanë përzgjedhur tashmë pamjen e tyre për natën më të frikshme të vitit.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora “ka ndërruar gjininë”, duke u bërë ‘mashkull’ dhe duke i ngjarë mikut të saj, reperit Post Malone.

Një shndërrim drastik i këngëtares shqiptare, e cila me siguri nga pjesa më e madhe nuk është njohur në fillim.

I keni dëgjuar këto për Parisin?

Ana e errët e ‘kryeqytetit të dashurisë’

Personazhet e famshëm që kanë marrë ftesë

Zbulohen emrat e parë të “Big Brother VIP”

“Mama bën për ty gjithçka, jo me fjalë por me vepra”

Xhensila Myrtezaj thumbon Bes Kallakun në urimin që i bën Ajkës