MENU
klinika

Pas dasmës...

Elita nuk fshihet më, fotoja vërteton gjithçka

23.10.2018 - 21:13

Menjëherë pas lajmeve që vërshuan për dasmën madhështore të Elita Rudit dhe reperit Gjiko, lajmi që pasoi për çiftin ishte mbi shtatzëninë e Elitës.

Deri më tani, moderatorja bukuroshe nuk është ekspozuar shumë dhe nuk kemi mundur të shohim sesi ajo duket në pritjen e ëmbël. Por vetëm së fundmi ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një foto, ku i duket barku i rrumbullakosur. Elita duket më e ëmbël se kurrë.

Pas urimeve të shumta që çifti ka marrë pas dasmës, siç ne shqiptarët dimë të urojmë: ‘Me një djalë, ishalla!’, ende nuk dimë gjë mbi gjininë e fëmijës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN