MENU
klinika

Supermodelja

Gigi Hadid, një mrekulli në Rio de Janeiro

22.10.2018 - 21:40

Jemi në muajin tetor, por në plazhet e mrekullueshme të Rio de Janeiros në Brazil plazhi vazhdon dhe rrezet e diellin janë ende të forta.

E supermodelja, Gigi Hadid nuk mund ta humbasë kurrsesi një mundësi të tillë. Ajo u zhvendos në Brazil të premten, nga ku realizoi një set fotografit të mrekullueshëm.

Ai ekspozoi trupin e saj të mrekullueshëm ndërsa ishte e veshur në stilin e një “baywatch”-i.

Gigi u fotografuar ndërsa vraponte në rënë, e më pas mendoi edhe të futej pak në ujë, kur format i dolën më në pah.