MENU
klinika

Rita bëhet nostalgjike

“Jam shqiptare dhe dashuroj shumë fort!”

05.10.2018 - 20:31

Rita Ora është një nga këngëtaret më të pëlqyera të paktën në 5 vitet e fundit në mbarë botën. Por përveç superhiteve të publikuara ndër vite, ajo është kthyer në një nga femrat e showbiz që bën lajm në çdo gjë që thotë.

Së fundmi, ajo është rikthyer të flasë për lidhjet e saj, duke kujtuar edhe origjinën e saj shqiptare. Në një intervistë për ITV show, Rita zbuloi nëse do zgjidhte një skocez, francez apo italian në një takim sekret.

Kam qenë në një lidhje me një skocez dhe kam kaluar ditët më të bukura. Në një lidhje pyes për gjithçka, dyshoj për gjënë më të vogël dhe bëj akuza! Jam shqiptare kështu që jam shumë e papërmbajtshme … Dua të përjetoj gjithçka me atë person. Unë dashuroj shumë fort”, tha Rita.

Zhgënjimet që ka marrë nga shoqëria

Stresi rrëfehet haptazi në shtëpinë e BBV Kosova

Çfarë shkruhet për reperin e njohur

Don Xhoni ‘shënjestrohet’ nga mediat serbe

Shoqe e ngushtë me ish-in e bashkëshortit!

Çfarë po kurdisin JLo dhe Jennifer Garner

Pas deklaratës së bujshme, reagon këngëtarja serbe

“Shaqiri dëgjon këngët e mia para ndeshjes…”!