MENU
klinika

Kërceu nudo në “Shtëpinë e Bardhë”

Modelja si Melania Trump: Po kërcënohem me vdekje!

19.10.2018 - 17:40

Reperi T.I., emri i vërtetë i të cilit është Clifford Harris Jr bëri bujë me videoklipin e këngës së tij të re, duke shkaktuar shumë polemika, me videon ku një grua me një ngjashmëri të madhe me Melania Trump, kërceu nudo në “Shtëpinë e Bardhë”.

Vetëm në një kohë të shkurtër, video është parë gati nga 100 milionë persona në “Youtube”, një tregues për reagimet e shumta që ka pasur.

Megjithatë ka ardhur e papritura. Modelja e cila luan rolin e Melania Trump, ka dhënë një intervistë së fundmi, duke u shprehur se ka marrë kërcënime me vdekje. “Dikush më kërcënoi se do të më vras duke më përplasur me makinë, dikush do të më sulmojë me një shkop bejsbolli, por ka nga ata që duan të më përdhunojnë dhe vrasin”, tha ajo “Inside Edition”.

Më tej, modelja është shprehur se kurrë më parë nuk e kishte menduar se kjo video do të politizohej deri në këtë pikë. Ajo thotë se kjo ishte video e parë ku është shfaqur nudo.

M’u afrua vetëm një mundësi që të luajë rolin e Zonjës së Parë – po, unë jam lakuriq, unë kurrë nuk e kam bërë më parë”, tha modelja.