MENU
klinika

Ngjarje e rëndë

50-vjeçarja nga Durrësi bie nga kati i 7-të

18.11.2018 - 12:45

Një ngjarje e rëndë ka nddhur ditën e sotme në qytetin e Durrëst, teka një grua 50-vjeçare ka humbur jetën pas rënies nga një lartësi.

Ngjarja, mësohet të ketë ndodhur rreth orës 11.30, në lagjen nr.5 të qytetit.

kolana e librave

Viktima ka rënë nga kati i shtatë i një pallati, gjë që i shkaktoi vdekjen e menjëhershme, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi rrethanat e saj.

Paraprakisht, burime policore deklarojnë se ngjarja është një akt vetëvrasjeje, por nuk përjashtohet edhe një rënie aksidentale e 50-vjeçares.

"Të merren masa, rritje e gatishmërisë së ekuipazhit"

Deri të premten moti i keq, paralajmëron Drejtoria Detare

Cila është e vërteta e këtij vendimi?!

Jep dorëheqjen drejtori i spitalit të Kavajës

’Për ne është një jetë e dytë, kemi rilindur...’

Në Itali për kurim/ Kthehen dy të mbijetuar nga tërmeti