MENU
klinika

Njoftimi i palës greke

Bllokim i rrugëve/ Moti i keq, kalim me vështirësi në Kapshticë

18.11.2018 - 17:04

Policia e Shtetit ka publikuar njoftimin e palës greke se për shkak të motit të keq, në pikën kufitare të Kapshticës, nuk do të lejojë kalimin e autobuzëve dhe kamionëve, ndërsa kalimi i veturave drejt Greqisë do të bëhet vetëm duke u pajisur me zinxhir.

Sipas njoftimit të Policisë greke, ky mobilizim po bëhet për shkak të motit të keq si dhe për shkak të bllokimit të një aksi rrugor në territorin grek.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN