MENU
klinika

Moti

Dimri vjen furishëm për disa ditë

16.11.2018 - 18:53

Duket se ditët e ngrohta të vjeshtës së vonë, do të përfundojnë pasi duke nisur nga dita e sotme (e premte) e në vijim, do të kemi rënie të ndjeshme temperaturash të shoqëruara me reshje shiu në zonat fushore dhe dëbore në zonat malore.

Sipas Meteoalb, situata meteorologjike do të jetë e tillë të paktën deri ditën e mërkurë, kur do të nisë rritja graduale e temperaturave.

Në zonat e ulëta, temperaturat do të bien deri në 1 gradë celsius, ndërsa në zonat malore do të bien disa gradë në zero.

Nga akuzat për ‘makineri votash’ te ‘non gratat’!

Dako, inxhinieri që u bë një politikan i fortë

"Është ndër më mëkatarët në politikën shqiptare"

“Do vazhdojnë arrestimet”/ Gjikondi: Dako rrezikon deri në 5 vite burg

Punonte për “kokat” e kartelave të drogës (video)

Pastronte paratë e pista, publikohet momenti i arrestimit të shqiptarit

Eksperti Karamuço habit me përgjigjen

A priten arrestime të tjera politikanësh?

“Fakti që merren me detaje do të thotë që u ka hyrë frika”

Basha: Nuk mund të mundim të keqen me mjetet e saj. Boll me kultin e individit