MENU
klinika

Lista e zezë

Korçë/ Policia publikon listën e më të kërkuarve

20.11.2018 - 10:45

Policia e Shtetit ka publikuar ditën e sotme emrat e personave më të rrezikshëm në Korçë, që rezultojnë të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. 

 

Uniformat blu iu bëjnë thirrje qytetarëve që të bashkëpunojnë për të dhënë informacion, ndërsa garantojnë ruajtjen e anonimatit.

“Ja personat e kërkuar nga Policia në qarkun e Korçës. Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike.”, thotë policia në njoftimin e saj.

 

Prej disa ditësh Policia po bën publike listën e ‘zezë’ me emrat e personave të shpallur në kërkim, sipas qarqeve të vendit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNDy të tjerë në gjendje të rëndë

Aksident në Devoll, humb jetën një nga person

Gjykata e Korçës do të shqyrtojë kërkesën

Zani Çaushi nuk dorëzohet, kërkon lirinë për të disatën herë!

Familja kërkon ndihmë për të sjellë trupin

I riu shqiptar vritet brutalisht nga një grup arabësh në Suedi

Bashkitë ku dominon koalicioni “Bashkë Fitojmë”

Harta e Shqipërisë ‘dominohet’ nga ngjyra rozë