MENU
klinika

Deklarata

‘Mund ta kishim shmangur krisjen e parë’/ Rama i përgjigjet Metës

12.11.2018 - 12:57

Pas publikimit të letrës së Presidentit Ilir Meta që ja drejtonte Ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, për Sandër Leshin, ka reaguar kryeministri Edi Rama. 

Rama në një postim në Facebook, ka publikuar dhe letrën që atij i kisthe ardhur nga Meta për Sandër Lleshin.

POSTIMI I PLOTË

Duke qenë se Presidenti ka publikuar shkresën me pyetjen e tij të ndarë në plot 14 pyetje, ja edhe shkresa ime lidhur me pyetjen e Tij. Kjo ka bashkëlidhur një kërkesë të gjeneral Sandër Lleshit për Presidentin, e cila e shterron fare këtë vorbull të panevojshme. Lexim të mbarë.

SHKRESA E PUBLIKUAR NGA RAMA

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNJa dita kur Tirana zbardhet nga bora

I ftohti ‘mbërthen’ Shqipërinë

Aksioni opozitar pas përjashtimit nga Kuvendi

Berisha mbledh Kryesinë e PD për nisjen e protestave

Sa do të shiten nafta e benzina

Ndryshojnë çmimet e karburanteve në vend

Transferohen mijëra dosje në kryeqytet

Të gjitha gjykatat e Apelit bashkohen në një të vetme!