MENU
klinika

Helmim masiv

Në urgjencë, 40 punonjëse të rrobaqepsisë

24.11.2018 - 13:50

Rreth 40 punonjëse janë helmuar në një rrobaqepsi në Durrës.

Punonjëset shfaqën shenja helmimi, marrje mendsh dhe të vjella.

rrobaqepesi-konica.al
rrobaqepesi-konica.al

Ato u dërguan në urgjencën e spitalit të Durrësit ku po marrin edhe trajtim mjeksor.

Mjekët po vlerësojë gjendjen e tyre dhe nëse do kenë probleme të rënda do nisen me urgjencë drejt Tiranës.

Kontrabandë me medikamente mjekësore,

Arrestohen 4 persona në Durrës, 2 prej tyre doganierë

Prokuroria këqyr kamerat filmike të hotelit

Vdekja e turistëve, sekuestrohen materialet e dezinfektimit

“Shokuese, ata vdiqën menjëherë, as nuk lëvizën”

Flet mikesha e turistëve rusë: Jam e sigurt që ata…

Itenerari nga dreka në Maqedoni tek darka në plazh

Vrasje apo helmim, enigma e katër viktimave ruse në Qerret