MENU
klinika

Video

Rama prezanton flotën e re të Policisë së Shtetit

26.11.2018 - 08:58

Për të ururar një ditë të mbarë, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur si urim pamjet nga flora e re e Policisë së Shtetit.

“MIRËMËNGJES ?dhe me këto pamje nga flota e re e Policisë së Shtetit, ju uroj një javë të mbarë ?”- shkruan Rama.

Nga akuzat për ‘makineri votash’ te ‘non gratat’!

Dako, inxhinieri që u bë një politikan i fortë

"Është ndër më mëkatarët në politikën shqiptare"

“Do vazhdojnë arrestimet”/ Gjikondi: Dako rrezikon deri në 5 vite burg

Punonte për “kokat” e kartelave të drogës (video)

Pastronte paratë e pista, publikohet momenti i arrestimit të shqiptarit

Eksperti Karamuço habit me përgjigjen

A priten arrestime të tjera politikanësh?

“Fakti që merren me detaje do të thotë që u ka hyrë frika”

Basha: Nuk mund të mundim të keqen me mjetet e saj. Boll me kultin e individit