MENU

“Djalë për shtëpi”

Xhaka, futbollist dhe kuzhinier i shkëlqyer

10.11.2018 - 15:25

Granit Xhaka, jo vetëm te kombëtarja e Zvicrës, por edhe te Arsenali është kthyer në një lojtar mjaft i rëndësishëm në skuadër.

Por ai nuk është vetëm një futbollist i talentuar, pasi talentin e tij e ka treguar së fundmi edhe në kuzhinë.

Futbollisti, me anë të disa fotove në Instragram, na tregon se është një bashkëshort i mirë që ndihmon gruan e tij në shtëpi Leonitën, me të cilën u martua një vit më parë. Ai ka postuar dy foto ku shihet duke gatuar disa ushqime të shijshme e duke treguar se është i zoti në kuzhinë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN