MENU
klinika

Detajet

Greqi, sulm me bombë në televizionin SKAI

17.12.2018 - 09:04

Një shpërthim me bombë ka ndodhur në kanalin televiziv SKAI në Greqi rreth orës 02:30 të mëngjesit të sotëm.

Ngjarja u paralajmërua nga vetë autorët rreth orës 01:50 me një telefonatë në kanalin ‘Antena’.

Nga shpërthimi në televizionin SKAI fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

"Greqia mbështet integrimin e Ballkanit Perëndimor"

Pengesë për rrugën drejt BE? Mitsotakis: E pavërtetë!

Mes 3000 përdoruesve edhe shqiptarë

Europol dërgon në Greqi bisedat e ‘SKY ECC’

Nga Amerika Latine me destinacion Shqipërinë

Greqi/ Emrat e të arrestuarve pas kapjes së 320 kg drogë

Serbia “i tregon dhëmbët” Malit të Zi dhe Greqisë

Pse vendimi për Srebenicën do të ndryshojë ekuilibrat në rajon