MENU
klinika

Mimoza Shkodra e Adrian Gaxha

“Martesa” që i befasoi të gjithë

13.12.2018 - 15:29

Pak kohë më parë, këngëtarja Mimoza Shkodra i dha fund lidhjes me këngëtarin Seldi, por tashmë i ka befasuar të gjithë teksa është shfaqur me vello dhe në krahët e Adrian Gaxhës!

Nëse do të shihnit vetëm fotot e publikuara në rrjetet sociale, gjëja e parë që do të bënin do të ishte të uronit çiftin për martesë, por në fakt nuk është aspak kështu.

E gjitha kjo është një lojë që do ta shohim në programin festiv të moderatorit Labinot Gashi, “Op Op Labi party”.

Në videot e publikuara, shihet se gjithcka është e organizuar si një dasmë e vërtet, duke hutuar edhe fansat e këngëtarëve, por nga kjo martesë nuk ka asgjë të vërtetë.