MENU

Video

“Nuk festoj pa ty”, Mesazhi i Ramës për Krishtlindjen

25.12.2018 - 09:41

Festa e Krishtlindjes nuk ka kaluar pa atmosferë festive në vend. Kryeministri Edi Rama përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” ka uruar me video festën për të gjithë besimtarët.

Me një post të shkurtër shefi i qeverisë shkruan : “Krishtlindje të gëzuar”.

Kryeministri me një dedikim të veçantë për fëmijët dhe konkretisht ato të shtëpisë së fëmijës, të cilët kanë më shumë se kurrë nevojë për ngrohtësi dhe dashuri, uron festë të paqtë dhe të gëzuar për të gjithë besimtarët kudo ndodhen.

"Askush nuk mban përgjegjësi publike"

“Dosjet peng në gjykata” Meta: Duhen masa urgjente!

A thua në 4 vite kam punuar për të kërcënuar të tjerët?

Shantazhe Ramës? Tahiri: Pyesni opozitën!

"Rrëfej të vërtetën time, deri në këtë stacion të parë"

“Dy vite heshtje”/ Tahiri: Gënjeshtrat brenda e jashtë prokurorisë