MENU
klinika

meme

‘Se për pak harrova, shkarkohet edhe Lulzim Basha’/ Rama ironizon Bashën

28.12.2018 - 19:12

Kryeministri Edi Rama nuk ka kursyer as kryedemokratin, Lulzim Basha, pak pas mbledhjes me ministrat e larguar dhe anëtarët më të rinj të kabinetit qeveritar.

Përmes një postimi në Instagram, Rama publikon një meme që flet për shkarkimin e kreut të opozitës.

 

kolana e librave

Krahas saj kryeministri shkruan ‘largqoftë’ ndërsa e shoqëron me emoji.