MENU
klinika

I mbytur 3 ditë më parë

Zbulohet trupi i pajetë i një 45-vjeçari në Sarandë

18.12.2018 - 18:32

Mbrëmjen e sotme në bashkinë Finiq, është gjetur i mbytur një person në një kanall në Vrion.

Trupi i pajetë është parë nga kalimtarët të cilët kanë njoftuar menjëherë policinë.

Trupi është nxjerrë me vështirësi nga kanali, pasi ishte i mbuluar nga ferrat.

kolana e librave

policia-konica.al

Dyshohet se viktima është rreth 45 vjeç dhe mund të jetë mbytur tre ditë më parë. Policia vijon hetimet.

Policia vijon hetimet.

"...është në gjendje të mirë shëndetësore"

Pedagogia me Covid-19, zv.rektori: Nuk ka vend për panik!

Infektohet me COVID-19 pedagogia

Mbyllet dega e ekonomikut në Gjirokastër

Dy pacientë shtrohen në Infektiv

Tjetër rast me COVID-19 në Sarandë

Në Seman zbatohet distancimi social

Shiu ‘tremb’ turistët në Dhërmi