MENU
klinika

Mësoni kuptimin

Almeda dhe Tolgahan zbulojnë emrin e djalit

05.01.2019 - 22:07

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan, pas pak muajsh do të bëhen prindër.

Modelja dhe aktorja shqiptare, e cila prej vitesh është zhvendosur në Turqi, ka zbuluar se ata kanë konfirmuar emrin e djalit që pritet të vijë në jetë për pak muaj. Ajo dhe Tolgahan do bëhen prindër të djalit i cili do të quhet Efehan.

Almeda Abazi, Tolga

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka konfirmuar këtë detaj për të cilin u raportua në mediat turke. Emri, rrjedh nga gjuha arabe dhe ka kuptimin e personit që mbijeton.

Në një tjetër postim, Almeda është pyetur nëse do i mësojë shqip të birit. Ish-Miss Shqipëria ka deklaruar se do i flasë vetëm shqip.

“Kanë qenë ditët më të tmerrshme të jetës sime”

Bujar Qamili rrëfen betejën për jetën: Kur isha në koma…

Duket më e re dhe më e bukur se kurrë!

Cili është sekreti i pamjes rinore të Demi Moore?

Kërcimi gjatë paradës “rrëmben” vëmendjen

Princi Louis bëhet përsëri viral

FOTOLAJM/ Nga Noizy deri te Arbana Osmani

VIP-at që mbështetën Kombëtaren në stadiumin e Dortmund