MENU
klinika

Detajet

Bulqizë/ Rikthehen reshjet dhe ngricat

25.01.2019 - 09:52

Kanë rinisur reshjet e dëborës të shoqëruara me erë të fortë dhe temperatura të ulëta në Bulqizë.

Deri në -5 gradë Celcius zbritën temperaturat këtë mëngjes duke rikthyer edhe ngricat në rrugët nacionale dhe rurale.

Deri tani nuk raportohet ndonjë rrugë e bllokuar, por autoritetet bëjnë thirrje për më shumë kujdes në drejtimin e mjeteve.

Sipas parashikimeve të Meteoalb, mesdita sjell përmirësim të motit në të gjithë vendin deri në mbrëmje, kur sërish do të ketë reshje fillimisht në jug dhe gjatë natës, kur do të shtrihen në gjithë vendin.

Grida Duma “zbulon” shkaqet e divorcit me Metën

“Kryemadhi donte të ishte prima dona e politikës”

Pacientët me kancer i çonte te klinika e tij dhe…

Si u përgjua mjeku Edmond Gashi

Çfarë mbulon Sigurimi i Shtëpisë ofruar nga “SIGAL UNIQA”

Si ta mbrojmë shtëpinë edhe kur jemi me pushime?

“Nuk u montua siç duhet pajisja për kancerin”

Zbardhet skema e mashtrimit të mjekëve në QSUT