MENU
klinika

Nominimet

“Çmimet” që nuk i do askush, emra të mëdhenj në garë

21.01.2019 - 18:54

Në prag të nominimeve për çmimet “Oscar” aktorët kanë mësuar edhe listën që askush nuk do të donte të shihte emrin.

Është fjala për aktorin dhe aktoren më të keqe ku këtë vit në garë janë edhe emra të mëdhenj të Hollivudit, si Johnny Depp dhe ish-bashkëshortja e tij Amber Heard. Por pjesë e nominimeve janë edhe John Travolta dhe Kelly Preston.

Aktorja më e keqe
-Jennifer Garner – Peppermint
-Amber Heard – London Fields
-Melissa McCarthy – The Happytime Murders and Life of the Party
-Dame Helen Mirren – Winchester
-Amanda Seyfried – The Clapper

Gotti Day 11 8_8_16-8834.dng

Aktori më i keqe
-Johnny Depp (voice only) – Sherlock Gnomes
-Will Ferrell – Holmes & Watson
-John Travolta – Gotti
-Donald J Trump (as himself) – Death of a Nation and Fahrenheit 11/9
-Bruce Willis – Death Wish