MENU
klinika

Lëngu mrekullibërës

Dëshironi të humbisni 9 kg për një muaj?

01.01.2019 - 20:29

Njerëzit gjithmonë e kanë përdorur natyrën si burim kryesor për trajtimin dhe shërimin e shumë sëmundjeve. Ndryshimi midis mjekësisë konvencionale dhe asaj natyrale është se kjo e fundit është e lirë dhe nuk shkakton dëme anasore.

Ekziston një pije natyrale që mund të trajtojë dhe shërojë shumë sëmundje. Për këtë pije mrekullibërëse ju nevojiten farat çia dhe limon dhe do të parandaloni gripin, yndyrat dhe do të pastroni trupin.

Kjo është edhe arsyeja kryesore përse njerëzit duhet ta përdorin në baza ditore. Nutricistët rekomandojnë ta pini, përgatitet lehtë dhe është i lirë.

Përbërësit:

1 lugë fara çia;

Lëngun e shtrydhur të 1 limoni;

1 gotë ujë;

1 lugë mjaltë.

 

Udhëzimet:

Së pari, farat çia i fusni për një orë në ujë. Më pas i përzieni me lëngun e limonit. Përzierjen e derdhni në ‘blender’ dhe e trazoni.
Konsumoheni këtë përzierje çdo mëngjes,

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Efekti do shfaqet për një javë

Provoni këtë ilaç natyral për kolesterolin!