MENU
klinika

Me ujë në dorë!

E panjohura që rrëmbeu vëmendjen mes yjeve

07.01.2019 - 18:53

Nëse ka një person që vodhi të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq të ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Golden Globes”, ajo është Kelleth Cuthbert.

Emrin jemi të sigurt që nuk e keni dëgjuar asnjëherë, ashtu siç jemi të sigurt që fytyrën e saj e keni parë në 99% të fotove të “Golden Globes” që keni hasur në internet.

Kjo modele që i bënte promocion ujit Fiji në “Golden Globes”, ka prishur thuajse të gjitha fotot e të famshmëve në tapetin e kuq, duke qëndruar në sfond.

LOS ANGELES, CA – JANUARY 06: Judy Greer attends FIJI Water at the 76th Annual Golden Globe Awards on January 6, 2019 at the Beverly Hilton in Los Angeles, California. (Photo by Stefanie Keenan/Getty Images for FIJI Water)

E veshur me një fustan blu dhe një tabaka me shishe e gota uji në dorë, modelja shihet teksa pozon në pjesën më të madhe të fotove në tapetin e kuq, mbrapa kurrizit të VIP-ave.