MENU
klinika

Detajet

Hahn sot në Kosovë, pritet takim me Haradinajn

17.01.2019 - 09:01

Ditën e sotme Komisionari i Bashkimit Evropian për Zgjerim, Johannes Hahn do të vizitojë Kosovën.

Në Kosovë do të takohet me kryeministrin, Ramush Haradinaj.

“Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim Komisionerin Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn”, thuhet në agjendën e kryeminsitrit.

Ende nuk është bërë e ditur se për çfarë do të takohen, Hahn dhe Haradinaj.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Komisioneri apel Maqedonisë dhe Greqisë

Çështja e emrit/ Hahn: Pa u zgjidhur harrojeni BE-në


"Do të organizojmë operacione të përbashkëta!"

BE paralajmëron vendosjen e FRONTEX në Serbi

“Mosndëshkimi i ka inkurajuar të përsërisin sulmet"

Osmani për 1-vjetorin e sulmit në veri: U bë me urdhra të Vuçiçit

Nuk dëshiron përparimin e Ballkanit Perëndimor

Ekspertja amerikane: Vuçiç është rrezik për rajonin!