MENU
klinika

Kosovë

Ortek në Brezovicë, humb jetën një person

26.01.2019 - 15:58

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kosovën ditën e sotme. Një ortek bore i ka marrë jetën një personi në Brezovicë.

Lajmi për viktimën është bërë i ditur nga drejtori i Agjencisë për Mbrojtje të Mjedisit në Kosovë, Ilir Morina.

bore-diber-konica.al

Brezovica është një zonë turistike në parkun e Sharrit dhe është ndër zonat më të frekuentuara.

"Do të organizojmë operacione të përbashkëta!"

BE paralajmëron vendosjen e FRONTEX në Serbi

“Mosndëshkimi i ka inkurajuar të përsërisin sulmet"

Osmani për 1-vjetorin e sulmit në veri: U bë me urdhra të Vuçiçit

Nuk dëshiron përparimin e Ballkanit Perëndimor

Ekspertja amerikane: Vuçiç është rrezik për rajonin!