MENU
klinika

Deklarata që habiti të gjithë

Rama sqaron deklaratën “Veliaj do të varet”

05.01.2019 - 22:22

Kryeministri Edi Rama i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Xing me Ermalin” ka sqaruar ironinë e bërë pak ditë më parë në një deklaratë për mediat ku thoshte se Erion Veliaj do të varet në pemët që ka mbjellë.

Ermali: I patakse njerëzit me këtë që the. Është momenti të flasim për Erion Veliaj. Me këtë që the janë tmerruar pemëtarët.

Rama: Vërtetë jemi këtu për të qeshur, po s’është për të qeshur. Kam pasur dyshimet e mia, por tani që nxorre këtë videon, ka shumë mundësi se janë konspiracione që zhvillohen me figura mediatike për të krijuar influencë.

kolana e librave

Do të të vijë radha dhe ty. Atë të varjes do ta mendojmë pak, se pemët që ka mbjellë ai, janë të holla, e po t’ju varim aty këputen.

Ti i varur nuk i duhesh dreqit, ty do të të rruajmë, do të veshim pizhame e do të të çojmë në punë të detyruar se ngele duke ardhur vërdallë hahaha hihihi.