MENU

Thylane Blondeau

“Vajza më e bukur në botë” fiton sfidën e internetit

17.01.2019 - 20:54

Ditët e fundit, rrjetet sociale janë mbushur nga foto të 10 viteve më parë, ndërsa bashkëngjitur atyre foto të ditëve të fundit.

Kjo është sfida më e re në internet, e cila tashmë duket se e ka një fitues dhe ajo është as më shumë e as më pak se “vajzë më e bukur në botë”, e cila u bë e famshme falë një fotoje të shpërndarë masivisht 12 vite më parë.


Thylane Blondeau u rikthye në qendër të vëmendjes këtë javë. Foto e famshme e Thylane është realizuar në vitin 2007, ndërsa sot, ajo është një modele me famë botërore e madje ka nisur edhe një markë të sajën të veshjeve.

Foto e saj në sfidë bëri shumë shpejt bujë, duke marrë mbi 400 000 pëlqime në Instagram, duke marrë përgëzime pa fund nga ndjekësit e saj, që janë rreth 2,9 milionë.

View this post on Instagram

Morning ☁️

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) on

15 fotografitë historike

Liderët politikë kur ishin fëmijë

"Është fejuar dhe së shpejti do të martohet"

MC Kresha më në fund sqaron të vërtetën

Gjithçka që duhet të dini për vjeshtën

Ja llojet e xhaketave për të qenë në modë

I mban duart gjithnjë në të njëjtin pozicion

Zbulohet sekreti i Meghan Markle