MENU
klinika

Detajet

Aksident në Fushë Krujë, tre të rinj në gjendje të rëndë

24.02.2019 - 08:31

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Krujë-Fushë Krujë.

Si pasojë e aksidentit janë plagosur tre të rinj, të cilët janë dërguar në gjendje të rëndë drejt Spitalit të Traumës.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur në prani të fshatit Kamberas dhe se tre të rinjtë po udhëtonin me një fuoristradë.

Sipas policisë, për shkak të shpejtësisë së lartë dhe mungesës së sinjalistikës fuoristrada ka dalë nga rruga dhe ka goditur bordurën e një pike karburanti.

Për nxjerrjen e të rinjve nga makina ka ndërhyrë zjarrëfikësja.

Tre të rinjtë janë identifkuar si Ilir Gega, shofer dhe dy miqtë e tij Altin Vogli e Dorjan Hifi.

Vendimi i Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve

Emiriana Sako kërkoi t’i hiqej gjoba prej 100 mijë lekësh

Nuk justifikonte një apartament dhe...

KPA shkarkon nga detyra gjyqtaren Marjana Velçani

400 kandidatë për kryetarë në 61 degë deri më tani

Zgjedhjet brenda PS/ Shtyhet afati deri 31 maj

“Në emigracion ka rroga më të larta…”

Rama: Mos prisni t’ua sjellë shteti punën në shtëpi!