MENU
klinika

Modelja 27-vjeçare

Bashkëshorti turk e uron në shqip, Almeda ka ditëlindjen

13.02.2019 - 20:49

Bukuroshja Almeda Abazi feston sot 27-vjetorin e lindjes dhe kjo është një prej ditëlindjeve të saj më të veçanta. Këtë herë ajo është shtatzënë.

Almeda Abazi, Tolga

Në këtë ditë të veçantë, ajo që ka tërhequr vëmendje është urimi i bashkëshortit të saj turk, Tolgahan Sayisma.

Tolgahan Sayışman, Almeda Abazi

kolana e librave

“Gëzuar ditëlindjen më e bukura e botës. E kalofsh pjesën tjetër të jetës si bukuria e zemrës tënde.”
Më pas Tolgahan ka shkruar me shkronja të mëdha edhe në shqip “Të dua shumë”,
krahas fotos së Almedës.

Ja si të shikoni nëse jeni fitues!

Dalin përgjigjet e Lotarisë Amerikane!

Mijëra vetë nënshkruajnë peticion ndaj saj

Dua Lipa “tërmet” me deklaratat e saj kundër Izraelit

I ndërtuar në shekullin e 18-të

Një fshat del në shitje, ja sa kushton!

NASA kërkon vullnetarë, ja për çfarë bëhet fjalë

“Pushime” të veçanta për 8 muaj!