MENU
klinika

“Last Hurrah”

Bebe Rexha publikon videoklipin, babai nuk i flet më!

21.02.2019 - 20:16

Bebe Rexha ka publikuar pasditen e sotme videoklipin e këngës së saj më të re “Last Hurrah”, por edhe pse është pëlqyer nga fansat e saj, këngëtares i kanë lindur probleme me babain.

Last Hurrah, bebe rexha

Klipi duket se nuk i ka pëlqyer aspak babait të saj. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në “Twitter”, ku shkruan se i ati nuk i flet me gojë menjëherë pasi pa skenat e nxehta të videoklipit të saj.

Bebe Rexha, Rita Ora

Në klip këngëtaren do e shikoni si një engjëll dhe një djall. Menjëherë pas publikimit në rrjetet sociale kanë vërshuar reagimet.

Megjithatë, brenda pak orësh, videoklipi është parë më shumë se 360 mijë herë.