MENU
klinika

Kontrollet blic

‘Dajti’/ Armë dhe municione në banesë, shoqërohet në polici gjyqtari

15.02.2019 - 11:30

Mëngjesin e sotëm, policia ka ushtruat kontrolle blic në banesat e gjyqtarëve që shpëtuan Dritan Dajtin nga burgimi i përjetshëm.

Në banesën e gjyqtarit Skënder Damini është bërë me dije se janë gjetur mbi 15 mijë euro si edhe armë e municione ushtarake.

Dritan-Dajti-konica.al
Dritan-Dajti-konica.al

Policia ka njoftuar se gjyqtari Damini është shoqëruar në polici.

A po bëhet më shumë për ‘Open Balkan’?

Rama: Ka një reflektim për çfarë s’ka shkuar si duhet

Lëvizjet do të kontrollohen vetëm me kamera

‘Shkrihen’ kufinjtë mes Shqipërisë dhe Kosovës

Frika më e madhe bëhet realitet

Çfarë dimë për variantin e ri Covid-HIV Aids

Rama e mbyll me batuta në mbledhjen me qeverinë Kurti

“Ndryshimi mes diktatorëve dhe shefave të protokollit është se…”