MENU

Pavarësia e Kosovës

Elvana Gjata mban koncert më 17 shkurt

10.02.2019 - 18:14

Pasi theu heshtjen dy ditë para ditëlindjes së saj, ku tregonte gjendjen e saj të rënduar që kaloi pas ngjarjes në ish-Bllok, Elvana Gjata duket se tashmë është gati t’i rikthehet muzikës.

Mësohet se këngëtarja do të mbajë një recital në Prishtinë në ditën e Pavarësisë së Kosovës. Mësohet se do të jetë një recital akustik i ngjashëm me atë që bëri në Tiranë e shoqëruar nga violinisti i shquar Olen Cesari.

Koncerti pritet të mbahet në një teatër të njohur në kryeqytetin e Kosovës. Mësohet se gjithçka do të jetë nën kujdesin e bashkëshortes së kryeministrit Ramush Haradinaj. Zonja Haradinaj po merret vetë me çdo detaj.

Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur