MENU
klinika

Befason këngëtari

Elvana u rikthye, Flori e “zhduk”!

04.02.2019 - 19:41

Pas heshtjes që e “pushtoi” pas ngjarjes së ish-Bllokut, Elvana Gjata vendosi të rikthehet aktive në rrjetet sociale një dite para ditëlindjes së saj.

Këngëtarja mori urime të shumta për ditëlindje, ndërsa ra në sy mungesa e Flori Mumajesit, të paktën në rrjetet sociale.

Në mediat rozë është përfolur shumë për një histori dashurie mes tyre, por ajo kurrë nuk është pranua nga asnjëri.

Por vetëm pak ditë nga rikthimi i Elvanës aktive në rrjetet sociale, Flori Mumajesi ka befasuar me postimin e tij të radhës. Kantautori i njohur ka dashur që me shprehi të fytyrës të ilustrojë emoji-t e njohura të internetit.

Detaji që ra në sy në fotot e publikuara është se në këto foto Flori ka qenë në krah të Elvana Gjatës, e që normalisht tanimë e ka prerë dhe ka publikuar vetëm veten e tij.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNKrijoi një lidhje dashurie me Heidin në Big Brother Itali

“Sonte do të bëhet nami”, Massimiliano Varrese vjen sonte LIVE në Shqipëri

Ja bashkëpunimet me yjet e muzikës

Mozzik publikon albumin e tij

Sherri mes shokëve që nisi në lojë dhe vijoi jashtë BBV!

Meriton Mjekiqi prish miqësinë me Romeo e Donald Veshajn!