MENU
klinika

Diplo

Era Istrefi në lidhje me DJ e famshëm?!

06.02.2019 - 17:48

Që pas ndarjes nga Fatosh Shoshi, i cili njëkohësisht ishte edhe menaxheri i saj, Era Istrefi nuk është përfolur më për një lidhje dashurie.

Por së fundmi, afrimiteti i këngëtares, që mori famë ndërkombëtare pas hitit “Bonbon”, me DJ-in e famshëm amerikan Diplo, ka bërë që të aludohet për një lidhje mes tyre, por ende nuk ka pasur një konfirmim apo mohim të saj.

Era Istrefi nominohet për çmimin e rëndësishëm

Një gjë është e sigurt, ata janë miq të mirë. Mbrëmjen e kaluar, ata u takuan dhe këtë e bënë të ditur nëpërmjet postimeve në “Instagram”.

Era Istrefi, Nora, Greqi

Diplo u fiksua keq pas një detaji në paraqitjen e Erës: Thonjtë! Në një video ku ja prek dorën, ai shkruajti: Thonj kosovar. Era njihet për stilin e veçantë dhe këtë herë thonjtë e saj të gjatë dukeshin të shndritshëm pasi ishin të mbushur me gurë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN