MENU
klinika

Në Tepelenë

I zhdukur prej dy javësh, gjendet i vrarë në makinë 33-vjeçari

19.02.2019 - 13:53

Është gjetur i ekzekutuar në makinë një nga dy shokët e shpallur të zhdukur prej dy javësh në Tepelenë.

Mësohet se Sokol Rama është gjetur i ekzekutuar në makinën e tij në fshatin Mbrezhtan të Përmetit.

33-vjeçari Sokol Rama kishte humbur kontaktet me familjen e tij në Tepelenë, ndërsa për herë të fundit ishte lokalizuar përmes telefonit në Përmet.

Bashkë me të u zhduk tre ditë më pas, shoku i tij Roland Milo nga Përmeti, por për të ende nuk ka informacione. I riu nga Përmeti, dyshohet se është fshehur vetë pasi dyshohet se është përfshirë në disa ngjarje me Sokol Ramën.

Sokol Rama është një emër i njohur për policinë, pasi më parë ka qenë i ndaluar për disa vjedhje. Për zhdukjet e mistershme policia po hetonte nëse djemtë ishin përfshirë në ndonjë ngjarje kriminale.

"Fenomeni i shit-blerjes së votave duhet çrrënjosur, por…"

Beleri 10 muaj në burg, Vangjel Dule: Gjueti shtrigash

Afati deri kur mund të paraqiten ofertat

Hapet tenderi për Bypassin 1 Vlorë-Orikum!

Revista franceze shkruan për Sarandën

Gjithçka që duhet të dini për “perlën shqiptare”

Dhunë psikologjike dhe sherr me fqinjin

3 të proceduar nga policia e Gjirokastrës