MENU

Do edhe nuse shqiptare

Reperi Cliqme ia merr valles në Kosovë

10.02.2019 - 23:08

I ftuar në emisionin “N’Kosovë” ishte i ftuar reperi Cliqme, i cili i ka befasuar të gjithë me njohuritë e tij për Shqipërinë, por edhe se sa mirë e fliste ai gjuhën shqipe.

Ai tregoi se ka shkuar për herë të parë në Kosovë në marsin e vitit 2017 dhe që prej asaj kohe jeton mes Prishtinës dhe Zvicrës.

Ai ka treguar se kontaktet e para me shqiptarët në Zvicër i ka pasur kur luante futboll, nga të cilët ka arritur të mësojë edhe gjuhën.

Reperi kishte mësuar shumë gjëra rreth popullit shqiptar. Ai ka njohuri edhe për ushqimet tradicionale.

Cliqme kërcen valle shqiptare, ndërsa kërkon edhe nuse në Kosovë.

Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur