MENU

Në dëborë

Ronaldo në “punë”, Georgina “arratiset” me fëmijët

11.02.2019 - 20:45

Cristiano Ronaldo po vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Juventusit në Itali, duke ruajtur ritmin që kishte te Reali i Madridit edhe pse tashmë është në moshën 34-vjeçare.

Ndërkohë, anën tjetër, e dashura e tij, e cila ka edhe një fëmijë me ylli portugez, po shijonë Italinë.

Ndërsa Ronaldo është i përkushtuar me skuadrën bardhezi, Georgina është ka shijuar një ditë argëtimi në Courmayeur me një mikeshë dhe djemtë e vegjël të lojtarit portugez: Alana, dhe binjakët Eva dhe Mateo.

Ndër lojërat e tyre, janë edhe udhëtimet me slitë me fëmijët, ndërkohë që ka edhe kohë për një përshëndetje për partnerin e saj dhe për Cristiano Jr: “Ne dërgojmë energjinë tonë më të mirë tek babi dhe vëllai ynë i vogël”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNDalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur