MENU

Rita, Dua, Bebe

Shqiptaret shkëlqejnë ende pa nisur “Grammy Awards”

10.02.2019 - 17:31

Në prag të “Grammy Awards”, ngjarjes më të rëndësishme muzikore botërore, yjet u mblodhën në festën para eventin, ku në sy ranë shqiptaret Rita Ora, Bebe Rexha e Dua Lipa.

Po ashtu si edhe herët e tjera, Rita ka bërë zgjedhjen më të veçantë me fustanin e saj, duke qenë unike në veshje e sigurisht që dukej e mrekullueshme.

Në mbetën jashtë vëmendjen as Bebe Rexha dhe Dua Lipa. Bebe zgjodhi një fustan të thjeshtë, por që i nxirrte në pah format e saj, ndërsa Dua kishte veshur një fustan blu.

Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur