MENU
klinika

Bëhet romantik

Ermal Mamaqi si Ajnshtajni, uron Amin për ditëlindje

05.03.2019 - 15:40

Mes 100 urimeve, Amarda Toska është uruar ditën e sotme publikisht edhe nga Ermal Mamaqi në 33-vjetorin e saj të lindjes.

Ermali kishte zgjedhur fjalët më të mira për partneren dhe nënë e fëmijëve të saj. Në fakt, Ermal Mamaqi iu ka referuar fjalëve të gjeniut Albert Einstein, i cili ka pasur në jetë disa të dashura.

“Einstein ka thënë: “1 orë me një grua të bukur është baras me 1 minutë. Jam i bekuar nga ty për këto 113,880 min që kemi kaluar së bashku. HappyBirthday”, ishte urimi Ermalit përmes Instagramit.

Ai mesazhin e ka shoqëruar me një imazh të bukur që mori mijëra pëlqime dhe komente pafund.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN