MENU
klinika

Lundër

Gjendet e vdekur në arë një grua, dyshimet

13.03.2019 - 12:19

Një grua është gjetur e vdekur në Lundër ditën e sotme. Ajo është gjetur e shtrirë në arë dhe pa shenja jete.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:50 dhe gruaja është e moshës 75-vjeçare.

Mësohet se 75-vjeçarja ende nuk është identifikuar.

Nga kqyrjet në trup nuk janë konstatuar shenja jete apo dëmtime të tjera.

Dyshimet e para janë se gruaja mund të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale.