MENU
klinika

Dyshimet

Lezhë/ Shkolla e mesme përfshihet nga flakët

15.03.2019 - 16:36

Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në shkollën e mesme në Ishull Lezhë.

Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla tensioni. Policia dhe ambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

kolana e librave

zjarrfikese-tirane-konica.al

Dyshimet e para janë se zjarri mund të jetë i qëllimshëm, por ende nuk ka version zyrtar për këtë.

Nga flakët janë rrezikuar disa shtëpi e biznese, por fatmirësisht pa pasoja në jetë njerëzish.

Kontaktet e një të moshuare të shtruar në Tiranë

Rikthehet Covid-19 në Mat, 6 raste të reja

"Vazhdojmë të aplikojmë por..."

Fasonet në Krujë mbeten pa pagën e luftës

Rektori: Dy orë provim, një orë dezinfektim

Universiteti i Shkodrës hap dyert në 15 qershor