MENU
klinika

Reagimi

Marshimi i opozitës/ Rama-Bashës: Autobuzin e këtij qershori e humbe!

13.05.2019 - 22:18

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas marshimit të sotëm të opozitës.

Sipas Ramës, marshimet për të rrëzuar qeverinë me kapsolla janë xhiro bosh që nuk nxjerrin askund, ndërsa duket njësoj si me studentët ka kthyer pyetjen “Kur do flasim”

“Marshimet për të rrëzuar qeverinë me kapsolla janë xhiro bosh që nuk nxjerrin askund. Përsëri respekt për Policinë e Shtetit në taksiratin që e ka zënë. Dhe një mesazh për LB: Lëri kapsollat!

Autobuzin e këtij qershori e humbe po mos humb trenin e qershorit 2021!Kur do flasim?”, shkruan Rama.