MENU
klinika

Deklarata publike

Habit Rozana Radi: Nuk jam e lumtur!

23.06.2019 - 18:20

Këngëtarja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe statuse të ndryshme për aktualitetin shqiptar.

Moderatorja e emisionit “Boom” jetën e saj private e ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së publikuar dhe rrallëherë është folur për të.

Mirëpo, ditën e sotme Rozana i ka habitur të gjithë teksa ka publikuar një status ku ka treguar hapur se nuk është aspak e lumtur.

“Më pyet Ervin Kurti a je e lumtur? Jo Ervin nuk jam e lumtur! Vështirë të jesh e lumtur në këtë kohë me këta njerëz”, shkruan këngëtarja në Instastory duke mos dhënë asnjë shpjegim tjetër.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


" Ora biologjike më thërret"

Këngëtarja: Momenti të bëhem nënë