MENU
klinika

Axhenda dhe zhvillimet e pritshme

Asnjë koment për dorëheqjen! Haradinaj vijon të jetë në detyrë

21.07.2019 - 12:42

Ramush Haradinaj dha dorëheqjen si kryeministër i Kosovës dy ditë më parë, por vijon të jetë në detyrë.

Sot ai vazhdoi me axhendën e tij dhe mori pjesë në një akademi përkujtimore në Rahovec.

Haradinaj nuk beri asnjë koment për dorëheqjen dhe zhvillimet e pritshme ne Prishtinë.

Kujtojmë se, kryeministri i Kosovës dha dorëheqjen vetëm dy ditë më parë nga posti i tij.

Lidhur me arsyet e këtij vendimi Haradinaj ka thënë se ka marrë thirrje për t’u marrë në pyetje nga Gjykata Speciale si i dyshuar.

Interesim minimal i qytetarëve për të marrë pjesë në procesin e votimit

Shkarkimi i kryetarëve në veri të Kosovës/ Vota me “pikatore”!

Anëtarësimi i Kosovës në Këshillin e Europës

Albin Kurti në Berlin më 25 prill, zbardhet axhenda

Inskenohet “pushtimi i Serbisë”

Vuçiç bën prova lufte në kufi me Kosovën